Maraş Çiğli köyü, 6 Ağustos 2020 tarihinde meydana gelen depremde zarar gördü. Deprem, bölgeye yakın Çiğli köyünde en fazla hasarı verdi. Çiğli köyündeki evler ve işyerleri büyük hasar gördü. Deprem sonrasında çok sayıda insan evlerini terk etmek zorunda kaldı.

Çiğli köyündeki evlerin çoğu göçük altında kaldı ve insanların çoğu evlerini terk etmek zorunda kaldı. İnsanlar, evlerinin çökmesi nedeniyle göçük altında kaldılar. Depremden kaçmaya çalışan insanlar, evlerinin çökmesi nedeniyle göçük altında kaldılar.

Maraş’ta göçük altında kalan insanlar hakkında, yetkililer birkaç gündür çalışmalar yürütüyor. Yetkililer, hükümet ve özel şirketlerin desteğiyle kurtarma ekibi oluşturdu. Kurtarma ekibi, göçük altında kalan insanları kurtarmak için çalışıyor.

Kurtarma ekibi, depremden hemen sonra çalışmalara başladı ve kurtarmaya çalıştı. Ekip, her gün kurtarma çalışmalarını sürdürüyor. Ekip, göçük altında kalan insanları kurtarmak için uğraşıyor. Ekip, kurtarma çalışmalarını sık sık aralıklarla yapıyor.

Kurtarma ekibi, çok sayıda insanı kurtarmaya başardı. Ancak, ekip hala göçük altında kalan insanları aramaya devam ediyor. Ekip, arama ve kurtarma çalışmalarını her gün aralıklarla sürdürüyor.

Maraş Çiğli köyünde göçük altında kalanların kurtarılması için, hükümet, özel şirketler ve toplum desteği sağlıyor. Kurtarma ekibi, göçük altında kalanları kurtarmak için çok fazla çaba sarf ediyor.

Depremden etkilenen insanların kurtarılması, insanların depremden etkilenen bölgelerden uzaklaşmalarını ve hayatlarının normal akışına geri dönebilmelerini sağlayacaktır.

Maraş’ta göçük altında kalan insanlar hakkında, hükümet, özel şirketler ve toplum destekli kurtarma ekibi çalışmalarını sürdürüyor. Ekip, çok sayıda insanı kurtarmaya başardı. Ancak, ekip hala göçük altında kalan insanları aramaya devam ediyor. Kurtarma ekibi, arama ve kurtarma çalışmalarını her gün aralıklarla sürdürüyor.

Önceki Haber

Sonraki Haber

Yorum yapın