Ömer Günel’in, 13 Kasım 2019’daki İzmir depremi üzerinden reklam yapması, sosyal medyada çok sayıda tepkiye yol açtı. Günel, bir sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, depremden zarar görenlerin ve yakınlarının acısını paylaşırken, kendi ürünlerini de tanıtmıştı. Deprem sırasında ölenlerin yakınlarının çıkardığı tepkiler, Günel’in depremi reklam amacıyla kullanmasının kabul edilemez olduğunu gösterdi.

Ömer Günel’in deprem üzerinden reklam yapması, sosyal medyada tartışmaya neden oldu. Kullanıcılar, Günel’in insanların acısını çıkarlarına çevirmesi ile eleştirildi. Günel’in depremin sosyal medyada kendini tanıtma veya ürünlerini pazarlama amacıyla kullanması, kullanıcılar tarafından çok fazla tepki aldı.

Ömer Günel’in deprem üzerinden reklam yapması, sosyal medyada insanların duyarlılıklarının ölçülmesine de neden oldu. Günel’in paylaşımının sosyal medyada oluşturduğu tepkinin, insanların yaşadıkları bir felaketi öğrenir öğrenmez duyarlı ve merhametli tepkiler göstermeleri gerektiğini ortaya koyması, önemli bir husustur.

Günel’in depremi reklam amacıyla kullanması, sosyal medyada çok sayıda tepki almasına neden oldu. Günel’in paylaşımının yaşanan felaketi, kendi çıkarlarını gözeten bir tepki olarak algılanmasına neden oldu. Bu durum, Günel’in ürünlerini pazarlamak için insanların acısını çıkarlarına çevirmesi olarak gözüküyor.

Önceki Haber

Sonraki Haber

Yorum yapın