Paris Saint-Germain (PSG), Lionel Messi ile ilgili açıklama yaptı. Klubun başkanı Nasser Al-Khelaifi, söz konusu açıklamada, “Şu anda, kulübümüz ile Messi arasında bir anlaşma yok. Ancak, her zaman için onu karşılıklı saygı ve sevginin ön planda tutulacağı bir takımda görmek isteriz” dedi.

Messi, Barcelona’dan kulübüne transfer olmak için çalışmalarını başlatmıştı. Ancak, kulüpler arasındaki görüşmelerin sona ermesinden sonra, PSG’nin bu açıklamayı yapması pek de beklenmiyordu.

Bu durumda, Messi’nin PSG’ye transfer olup olmayacağının henüz belli olmadığını söyleyebiliriz. Ancak, PSG’nin Messi ile çalışmaya açık olduğu da ortadadır.

Messi’nin geleceği hakkında kesin bir şey söylemek zor. Barcelona’dan ayrılmak istediği biliniyor ancak, PSG’nin kendisine yönelik ilgisi de kuvvetli.

Messi’nin gelecekte PSG’ye transfer olup olmayacağının henüz belli olmadığını söylemek gerekir. Ancak, kulübün söz konusu açıklaması, onu takımda görmek istediklerini ortaya koyuyor. Sonuç olarak, Messi’nin kararını beklemek ve görmek gerekiyor.

Sonraki Haber

Yorum yapın